0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Alarm për bombë në një shkollë në Mal të Zi, evakuohet Komuna dhe gjykata në Tivar

Ndërpritet mësimi në disa shkolla fillore në Mal të Zi, për shkak të alarmit për bomba të vendosura, lajmëroi RTCG.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle