Ballkan SQBallkan.portal SQ

Alarm për bomb, evakuohen tre shkolla në Podgoricë

Tre shkolla në Podgoricë dhe një në Bijelo Pole sot janë evakuuar për shkak lajmërimit për pajisje shpërthyese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle