0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Aktvendime për “Lidhjen ndërkombëtare”: Bojan Jovanovski u dënua me 9 vite burg, Jasna Ercegoviq 4, ndërkaq Remenski është liruar nga aktakuza

Këshilli gjyqësor pranë Gjykatës themelore penale - Shkup caktoi gjithsej 14 vite burg për të akuzuarit në rastin "Lidhja ndërkombëtare". Dënim të vetëm me burg në kohëzgjatje prej nëntë viteve i caktoi të akuzuarit Bojan Jovanovski për "mashtrim" dhe "larje parash dhe të ardhura të tjera nga vepra ndëshkuese".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle