0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Aktvendim për “Organizatorët e 27 prillit”

Këshilli gjyqësor i Gjykatës themelore penale Shkup sot duhet ta shpallë aktvendimin për rastin "Organizatorët e 27 prillit". Në seancat paraprake, prokuroria dhe mbrojtja I dhanë fjalët përmbyllëse. Prokuroria mendon se të akuzuarit janë fajtorë për organizimin e ngjarjeve më 27 prill të vitit 2017, ndërsa avokatët kërkuan pafajësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle