0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Aktivitete stërvitore të pjesëtarëve të Forcave të armatosura të SHBA-së në poligonin “Krivollak”

Në poligonin ushtarak “Krivollak”, pjesëtarët e Forcave të armatosura të SHBA-së që janë pjesë e misionit të KFOR-it në Kosovë po kryejnë stërvitje dhe qitje me dy aeroplanë UH-60 “Blek Hok” që realizohen në periudhën prej 20 deri 26 gusht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle