Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Aktivisti bjellorus u zhduk në Kiev, shkoi të vrapojë dhe nuk u kthye

Aktivisti bjellorus, shef I organizatës joqeveritare e cila u ndihmon bashkëkombasve të cilët ikën nga Bjellorusia për shkak të represionit, u zhduk në Kiev, kumtoi organizata e tij në Telegram.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle