Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Aktivistët në Iran bëjnë thirrje për protesta dhe greva nacionale treditore

Aktivistët iranianë bënë thirrje për valë të re të protestave, duke filluar prej sot, me qëllim që t'i shkaktohet dëm republikës islamike, transmeton DPA.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle