0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Aktivë zjarret në rajonin e Berovës, Shkupit, Manastirit, Kumanovës, është lokalizuar zjarri në rajonin e Dellçevës

– Ende janë aktive zjarret në Pehçevë, Saraj, Petrovec, Nagoriçan i Vjetër, Prilep, Shtip, Manastir, njoftoi Qendra për Menaxhim me Kriza (QMK), sipas situatës deri në orën 8. Zjarri në rajonin e Dellçevës është nën kontroll dhe nuk ka rrezik nga përhapja e tij, ndërsa është lokalizuar edhe zjarri në atarin e fshatrave Dren – Smollan, të Prilepit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle