0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Aktive tre zjarre – në Raoviq, Patishka Rekë dhe Rakle

Pavarësisht shiut që goditi pjesë të vendit, ne ende kemi tre zjarre aktive - pranë fshatit Raoviq, në Komunën e Sarajit, mbi fshatin Patishka Rekë në Komunën Sopishte dhe në zonën e fshatrave Rakle, Nikodin dhe Toplicë, në Komunën e Prilepit, informoi në konferencën për shtyp në mëngjes zëdhënësja e Qendrës për Menaxhimin e Krizave, Nadica Vëçkova.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle