0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniShoqëri SQ

Aktive njëra nga vatrat në Lipac të Kumanovës

Zjarri në Jaçince të Epërme, të Kumanovës  ende është aktiv, informuan sot kompetentët nga njësia territoriale e zjarrfikësve Kumanovë. Dy vatrat tjera të cilat gjenden në Dovezence dhe Jaçince - Murgash janë vënë nën kontroll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle