0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Aktive 18.909 raste, të hospitalizuar 616 pacientë me Kovid

Në vendin tonë dje u regjistruan 18.909 raste aktive me Kovid-19, prej të cilave numri më i madh në Shkup - 9614. Autoritetet bëjnë apel që personat e pavaksinuar të vaksinohen dhe të respektohen masat mbrojtëse.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle