0_Web_Ballina – Sllajder SQShoqëri SQ

Aktive 11 mijë raste të Kovid-19, të hospitalizuar 700 persona

Numri i rasteve aktive të Kovid-19 arriti në 11.042 persona. Sipas distribuimit sipas qyteteve, shumica janë në Shkup me 3.829, e ndjekur nga Tetova me 1.791 dhe Gostivari me 1.467. Numri i personave të hospitalizuar është 700. Sipas buletinit të fundit për gjendjen me Kovid-19 në vend, u regjistruan 27 persona të vdekur.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle