0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Aksion pranveror të “Ujësjellësit dhe Kanalizimit” në Komunën e Çairit

 Në bashkëpunim me ndërmarrjen e Qytetit të Shkupit, ekipet e NP "Ujësjellësi dhe Kanalizimi" sot në Komunën e Çairit, zbatuan një aksion pranveror.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle