Ballkan SQBallkan.portal SQ

Aksion policor në Bosnje dhe Hercegovinë kundër krimit të organizuar

Më shumë se 10 persona janë arrestuar, ndërsa policia në Republikën Sërpska, në kantonin Sarajevë dhe Tuzla, ka kryer bastisje në më shumë se 20 lokacione në aksionin kundër krimit të organizuar.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle