0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQShoqëri SQ

Aksion për pyllëzim të sipërfaqeve të djegura në atarin e fshatit Tenovë

Kryeministri Zoran Zaev dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha do të vizitojnë sot fshatin Tenovë, Komuna e Bërvenicës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle