0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Aksion nga Ujësjellësi i Shkupit për pastrimin e kanalizimit atmosferik

Ekipet e NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”- Shkup për shkak të përkeqësimit të kushteve të motit dhe paraqitjes së shiut, mëngjesin e sotëm kanë dalë në terren për të bërë pastrimin e pusetave me qëllim të funksionimit të pandërprerë të kanalizimit atmosferik në Qytetin e Shkupit, thonë nga NP “Ujësjellësi dhe Kanalizimi”- Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle