0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKronikë SQKronikë.portal SQMKD-AL SQ

Aksion i madh policor në Shkup për arrestimin e disa personave të përfshirë në trafikim me armë dhe drogë

Aksion i madh policor po realizohet nga mëngjesi i sotëm në Hasanbeg dhe lokacione tjera për arrestimin e personave të përzier në trafikim me drogë dhe armë, konfirmojnë për MIA-n burime të afërta me hetimin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle