Ballkan SQBallkan.portal SQ

Aksion i madh policor në Lezhë, shtatë të arrestuar

Në aksionin policor të realizuar me urdhër të Prokurorisë speciale publike në qytetin e Lezhës në veriperëndim të Shqipërisë janë arrestuar shtatë persona nën dyshimin se kanë marrë pjesë në prodhimin dhe shpërndarjen e drogave, përkatësisht hashashit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle