0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniKronikë SQKronikë.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Aksidentohet automjeti që transportonte nëntë emigrantë në rrugën Vallandovë – Strumicë, shoferi ikë

Një automjet “Audi” me targa të Shkupit, e cila transportonte nëntë mërgimtarë, sot në mëngjes ka dalë nga rruga në rrugën Valandovë-Strumicë. Sipas dëshmitarëve okularë, makina është nxjerrë nga karrotrec dhe me ndihmën e zjarrfikësve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle