0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Aksident i rëndë komunikacioni në afërsi të fshatit Cërnik të Pehçevës, lëndohen katër persona

Katër persona janë lënduar rëndë në një aksident komunikacioni mes të dy automjeteve në afërsi të fshatit Çiflik në Pehçevë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:00 mes një automjeti "fiat punto"dhe "hjundai galoper", ndërsa menjëherë pas raportimit ka ndërhyrë Njësiti i Zjarrfikësve Territorial nga Berova.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle