Ballkan SQBallkan.portal SQ

Aksident detar në afërsi të ishullit grek Milos

Një anije me flamur britanik po fundoset pranë ishullit grek Milos dhe në vijim është operacioni i shpëtimit për 17 pasagjerë, kumtoi roja bregdetare greke.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle