0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ende aktiv zjarri nga Toplica deri në fshatin Kërstec, zjarri në Katllanovë me intensitet të zvogëluar

Zjarri është aktiv në pjesën nga Toplica drejt fshatit Kërstec, edhe atë në një terren të vështirë. Intensiteti i djegies në zjarrin në Katllanovë është zvogëluar, ndërsa plotësisht është lokalizuar ai në Bejaz Tepe. Në terren është edhe ekipi nga Sllovenia dhe Austria informojnë nga Qendra për Menaxhimin e Krizave (QMK).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle