0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Akoma kalohen me vështirësi rrugët drejt më shumë fshatrave në rajonin e Kërçovës

Po kalon edhe dita e pestë pasi moti me dëborë e kaploi rajonin e Kërçovës dhe rajonin e Kërçovës dhe akoma nuk janë tërësisht të kalueshme rrugët drejt fshatrave Rabetinska Reka, një pjesë e lumit të Beliçkës dhe Kopaçisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle