0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Akademia për gjykatës dhe prokurorë publikë e shënon 15 vjetorin e ekzistimit

Me rastin e 15 viteve nga ekzisitmi i Akademisë së gjykatësve dhe prokurorëve publikë, sot në hotelin “Hilton” do të mbahet pritja solemne, ku fjalime do të mbajnë përfaqësues të Qeverisë, të jurisprudencës dhe të korit diplomatik në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle