Botë SQBotë.Portal SQ

AI: Luftëtarët e Tigrajit nga Etiopia përdhunuan, grabitën dhe rrahën gra

Kryengritësit, luftëtarët e Frontit Çlirimtar Popullor të Tigrajit (TPLF), përdhunuan, grabitën dhe sulmuan gra pasi në gusht e pushtuan një qytet në veri të Etiopisë, në rajonin Amhara, kanë zbuluar hetuesit e Amnesti interneshnëll.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle