0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Ahmeti në Saraj: Vetëm me punë dhe investime mund të ecim përpara

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim (BDI), Ali Ahmeti sot ka vizituar kompaninë “One Cable” në Zonën industriale të Sarajit ku aty është bërë investim prej tre milionë euro dhe e cila për momentin punëson 30 kuadro me kualifikim të lartë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle