0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Ahmeti: Nuk do të lejojmë që VMRO-DPMNE të vendosë se kush do të fitojë në Gostivar

Duhet të jemi të bashkuar dhe të mos lejojmë që VMRO-DPMNE të vendosë se kush do të fitojë në Gostivar, tha kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti dhe kërkoi mbështetje nga banorët e fshatit Forinë në tubim e sontëm parazgjedhor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle