0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Ahmeti në Gostivar: BDI ka ofertë për të gjithë qytetarët pa dallim të përkatësisë etnike

Nën moton “Zgjidh jetë, Voto blertë”, Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) fushatën për zgjedhjet lokale e filloi sonte nga qyteti i Gostivarit ku prezantoi kandidatët për kryetar të komunave dhe këshillave komunal.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle