0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Ahmeti: Misioni i Hasan Prishtinës nuk ka mbaruar, vazhdon me rrugën drejt Bashkimit Europian

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti sot ishte i pranishëm në Tribunën tematike “Kauzat shqiptare – para dhe pas Hasan Prishtinës”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle