0_Web_Aktuale SQPartitë politike SQZgjedhjet Lokale 2021

Ahmeti: Mandat i ri për Merkon për të zgjidhur problemet ekologjike

Mandati i ri i Ramiz Merkos për kryetar të Strugës nënkupton sistematizimin dhe rregullimin e të gjitha mbeturinave, realizimin e rrjetit dytësor të gazsjellësit nga Kërçova për në Strugë, zgjidhjen e problemit me ujërat e zeza, theksoi sonte lideri i BDI -së Ali Ahmeti.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle