0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQZgjedhjet Lokale 2021

Ahmeti: Duhet të mobilizohemi dhe të mos lejojmë VMRO të fitojë në Gostivar dhe Kërçovë

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në tubimin parazgjedhor në Çegran të Gostivarit kërkoi anëtarësia dhe qytetarët të mobilizohen për raundin e dytë dhe ta mbështesin kandidatin e BDI-së, Nevzat Bejta. Ai pati fjalim të shkurtër në të cilin përmendi se janë afër fitores.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle