0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Ahmeti: Dje ngadhnjeu ndërgjegjja për orientimin euroatlantik të vendit dhe të ardhmen e sigurt properëndimore

Miqësia me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimin Evropian por edhe me vendet e rajonit është e pa alternativë dhe e pacënueshme me asnjë kusht dhe në asnjë rrethanë, shkroi lideri i BDI-së, Ali Ahmeti në Fejsbuk.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle