0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Ahmeti dhe Grubi nikoqir të kryetarit të Tiranës, Erion Veliaj

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti dhe zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie ndërmjet Bashkësive, Artan Grubi sot kanë takuar kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle