0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Agjenti i akuzuar për patundshmëri ende në liri, gjykata pret “kompletim” të dokumentacionit mjekësor

Dhjetë ditë pas seancës në të cilën gjykata përcaktoi masë të paraburgimit, për agjentin për patundshmëri në rastin me mashtrim gjatë shitblerjes së banesave të cilin e zbardhi MIA, nga i akuzuari, i cili para një jave në gjykatës dorëzoi dokumentacion mjekësor për “mungesë të arsyeshme” nga Gjykata penale kërkojnë që ta kompletojnë të njëjtë dhe ta dorëzojë në gjykatë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle