0_Maqedoni.Portal SQKultura.Slajder SQKulturë SQKulturë.Portal SQ

Agjencia e filmit i shpalli rezultatet e mbështetjes financiare të projekteve filmike

Agjencia për film  sot i shpalli rezultatet e afatit të parë nga konkursi i marsit për mbështetje të projekteve filmike për vitin 2021. Sipas rezultateve, mbështetje financiare do të marrin  gjashtë filma artistik me metrazh të shkurtër, tre filma dokumentar me metrazh të shkurtër, dhe dy filma të animuar me metrazh të shkurtër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle