Evropë SQEvropë.Portal SQ

Agjencia daneze e Energjetikës vlerëson se gazsjellësit e dëmtuar tashmë janë zbrazur në gjysmë

- Më shumë se gjysma e gazit nga gazsjellësit e dëmtuar "Rrjedha Veriore 1" dhe "Rrjedha Veriore 2" tashmë është derdhur në ujërat e Detit Baltik, njoftoi Agjencia daneze e Energjetikës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle