0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQ

Ageler: Gjyqësori të tregojë se askush nuk është mbi ligjin, një ekip për sanksione nga Uashingtoni arriti në Shkup

Një ekip sanksionesh nga Uashingtoni ka mbërritur në vend për të kryer një hetim më agresiv ndaj ish-aktorëve të korruptuar dhe aktualë dhe për të shqyrtuar të gjitha përgjigjet e mundshme, publikoi sot në Tuiter ambasadorja amerikane në Maqedoninë e Veriut, Angela Ageler.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle