0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Ageler: Procesi për zgjedhjen e shefit të ri të PTHP NKOK është konfuz, korrupsioni dukshëm është sfida më e madhe me të cilën përballet RMV-ja

- Ambasadorja e SHBA-së në vend, Anxhela Ageler sonte theksoi se është konfuz procesi për zgjedhjen e shefit të ri të Prokurorisë për Ndjekje të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, duke potencuar se korrupsioni dukshëm është sfida më e madhe me të cilën përballet Maqedonia e Veriut.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle