0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Afganët të dëshpëruar largohen nga Kabuli, Bajden angazhon linja ajrore civile për të ndihmuar në evakuimin

Mijëra njerëz janë përpjekur të largohen nga Afganistani për më shumë se një javë, me çka vdiqën të paktën 20 persona, nga frika e hakmarrjes dhe kthimit në sundimin e rreptë të talebanëve, të cilët kanë marrë kontrollin e vendit në më pak se dy dekada.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle