Botë SQBotë.Portal SQ

Afganet përsëri dolën në protestë në Kabul me kërkesa për respektim të të drejtave të njeriut

Një numër i madh i afganeve sot përsëri dolën në rrugë në Kabul që të kërkojnë të drejtën e punës dhe studimit, duke iu kundërvënë autoritarizmit të errët taleban, njofton DPA.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle