Botë SQBotë.Portal SQ

Aeroporti ndërkombëtar në Kabul u hap për fluturime

– Aeroporti ndërkombëtar në Kabul sot zyrtarisht publikoi se është i hapur për fluturime vendore dhe ndërkombëtare, informoi agjencia Kaama pres, duke iu referuar një burimi të Drejtorisë për Aviacion Civil.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle