Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Aeroplani i fundit gjerman për evakuim e braktisi aeroportin në Kabul

Sot pasdite fluturoi aeroplani i fundit ushtarak gjerman për evakuim të shtetasve gjermanë dhe personelit lokal nga Afganistani.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle