Botë SQBotë.Portal SQ

Aeroplanë izraelitë kanë sulmuar shënjestra të Hamasit në Rripin e Gazës

Aeroplanët izraelitë kanë goditur shënjestratë militantëve të Hamasit në Rripin e Gazës, në orët e hershme të së dielës. Këto sulme vijnë pas përleshjeve të ashpra në mes të protestuesve palestinezë dhe trupave izraelite përgjatë kufirit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle