0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQ

“Adora”: Nëse gjendet model për të zgjidhur kërkesat, jemi gati të kalojmë në marrëveshje për qira

Kompania "Adora inzhenering", në pronësi të së cilës janë ngrohtoret Lindje dhe Perëndim, sot njoftoi se ajo dakordohet, nëse gjendet një model për të zgjidhur pretendimet e tyre, të kalojë në kontratë afatshkurtër për qira me SHA EMV deri në momentin e realizimit të të gjitha kushteve të nevojshme për shitblerje.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle