0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQBiznes SQBiznis.Slajder SQShoqëri SQ

“Adora inzhenering” për 9,3 milionë euro e bleu pronën e “Ngrohtores”

"Adora inzhenering përmes ankandit publik për 9,3 milionë euro, i bleu impiantet e ngrohjes  "Lindje" dhe "Perëndim" dhe pjesën më të madhe të pronës tjetër të "Ngrohtores" SHA, e cila është në falimentim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle