0_Magazinë.Portal SQ0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQShoqëri SQ

Adoleshentë të dehur, me certifikatë të rreme- kontroll aksional në objekte gastronomike në Tetovë

Gjatë mbrëmjes së kaluar nëpunës policorë të Byrosë për Siguri Publike pranë MPB-së në koordinim me Inspektoratin Shtetëror të Tregut, Drejtorinë e të Ardhurave Publike dhe Inspektoratin Shtetëror të Punës realizuan kontrollim aksional në pesë objekte gastronomike në Tetovë dhe një kazino.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle