Basketboll SQSport SQ

Adetokunbo: Nuk jam basketbollisti më i mirë në botë

Ylli i Millvoki Baks dhe përfaqësuesi i kombëtares së basketbollit të Greqisë, Janis Adetokunbo, nuk e sheh veten si basketbollisti më i mirë në planet.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle