0_Sport,Portal SQBasketboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Adetokumbo me 47 pikë e ka udhëhequr Miluokin deri te fitorja kundër Lejkersave

Basketbollisti më i mirë i Miluoki Baks, Janis Adetokumbo i ndihmoi ekipit që ta ndërpresë serinë prej dy humbjeve dhe të festojë në derbin kundër Lejkersave me rezultat 109:102.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle