Magazinë SQSkena SQ

Adele në kopertinën e “Vog”

- Adele u gjet në kopertinën e revistës së modës "Vog". Me këtë, këngëtarja britanike është personaliteti i parë i famshëm që u paraqit në kopertinat edhe të edicionit britanik dhe amerikan të revistës njëkohësisht.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle