0_Sport,Portal SQFutboll SQSport SQSport.Slajder SQ

Abramoviç: Me zemër të rëndë e shes Çellsin

Biznesmeni rus Roman Abramoviç deklaroi sot se do ta shesë klubin e futbollit Çellsi, 19 vjet pasi bleu skuadrën londineze dhe premtoi se do të dhurojë para nga shitja e klubit për të ndihmuar viktimat e luftës në Ukrainë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle